RSS
Новости
5 апреля 2019, 21:41
Ford придумав ім'я для свого електричного кросовера
Компанія Ford подала у Відомство інтелектуальної власності Європейського Союзу заявку на реєстрацію торгової марки Mustang Mach-E.

За попередньою інформацією, таке ім'я може отримати концепт електричного кросовера в стилі купе Mustang або ж його товарна версія. 

Батарейний кросовер Ford Mustang Mach-E також відомий під внутрішньозаводським позначенням CX430. Він буде створений на модульній платформі C2, що лежить в основі Focus четвертого покоління і нового позашляховика Kuga. Зовні електрокар нагадуватиме Mustang: якщо не цілком, то хоча б в деталях.

Очікується, що прем'єра Ford Mustang Mach-E відбудеться цього року. Продажі кросовера почнуться в першій половині 2020-го. Раніше Ford підтвердив, що без підзарядки модель зможе проїжджати до 600 кілометрів по циклу WLTP.

Спочатку компанія планувала використати для кросовера ім'я Mach 1, але пізніше через негативну реакцію шанувальників прийняла рішення відмовитися від цієї назви.

У минулому позначення Mach 1 використовувалося для спеціальних версій «Мустанга». Такі фастбкеи відрізнялися модернізованою підвіскою, функціональним повітрозабірником на капоті і більш потужними двигунами — від 5,8-літрового Windsor V8 до 7,0-літрового Cobra Jet. 

Раніше повідомлялося, що Ford планує інвестувати понад 850 мільйонів доларів в збільшення виробничих потужностей для інфраструктури розробки і створення електромобілів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: unian.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!