RSS
Новости
12 апреля 2019, 21:37
Турецькі інженери створили вітряну міні-установку для розміщення уздовж доріг
Турецька компанія Deveci Tech розробила інноваційний вітрогенератор Envil. Установка призначена для експлуатації поблизу автомагістралей і доріг з високим автомобільним трафіком.

Енергоустановка Envil потужністю 1 кВт / год обладнана вертикально-розташованої турбіною з декількома лопастями.  Вони генерують енергію повітряних потоків, утворених рухомими машинами.  А завихрення, які формуються вантажівками і автобусами, допомагають лопастям крутитися ще швидше, виробляючи більшу кількість електрики.  Вітроустановка сконструйована таким чином, що гвинт турбіни розкручується ні з затухаючої, а з наростаючою амплітудою за рахунок повітряних потоків, які він сам і утворює при експлуатації.

Інноваційна станція також мвє сонячну панель, яка закріплена на її вершині.  Вона використовується як додаткове джерело генерації енергії.  Установка може бути розміщена не тільки уздовж автомагістралей, а також в парках і на набережній.  При цьому найбільшу ефективність вона буде демонструвати саме при її експлутації близько до високошвидкісних трас. 

Вітрогенератор Envil вже був протестований в минулому році в Стамбулі.

Раніше повідомлялося, що розміри вітрогенераторів гальмують розвиток ВДЕ.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: proteh.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!