RSS
Новости
19 апреля 2019, 11:28
TIU Канада відкриває СЕС в Миколаївській області, динаміка вартості сонячних панелей в Україні та Ілон Маск анонсує істотне зростання виробництва Tesla - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора

TIU Канада офіційно відкриває сонячну електростанцію на 13,575 МВт у Миколаївській області

18 квітня проходить офіційне відкриття СЕС на 13,575 МВт в Калинівці Миколаївській області.  ЕлектроВісті ведуть текстову трансляцію.

Динаміка вартості сонячних панелей в Україні

 Якщо в 2014 році 10-ти кіловатна домашня сонячна станція обходилася в $ 18 000, то зараз аналогічна станція буде коштувати вдвічі дешевше.  Експерти проаналізували тисячі цінових пропозицій на монтаж сонячних станцій «під ключ» за останні 3 роки, які були надані компаніями-інсталяторами.

Ілон Маск анонсував істотне зростання виробництва Tesla

 Ілон Маск сказав, що протягом наступних 12 місяців Tesla випустить більше 500 000 електромобілів і всі вони будуть готові до автономного водіння з опцією Full Self-Driving.

Росія заборонила експорт антрациту і коксівного вугілля в Україну

 Російська Федерація заборонила експорт антрациту і всіх видів коксівного вугілля в Україні з 1 червня 2019 року.  Про це йдеться в постанові уряду РФ від 18 квітня №460-25 про зміни списку від 29 грудня 2018 року №1716-83.  Санкції ставлять під загрозу роботу українського коксохімічного і металургійного виробництва.

Бельгійська Upgrade Energy завершує будівництво першої черги СЕС в Житомирській області

Бельгійська Upgrade Energy завершує будівництво першої черги сонячної електростанції на 5,9 МВт в Коростенському районі, встановивши 18 тис. фотомодулів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!