RSS
Новости
19 апреля 2019, 16:36
Apple розповіла про свою програму повторного використання ресурсів, що витягають із старих мобільних пристроїв
Компанія Apple заявила про збільшення в 4 рази кількості місць, куди американські клієнти можуть відправляти свої iPhone для переробки. Зібрані таким чином мобільні пристрої потім відправляються на розбирання власним роботам компанії. Про це йдеться в екологічному звіті компанії за 2019 рік.

Кожен робот Daisy, що займається утилізацією відходів, здатний розбирати 1,2 млн пристроїв на рік або 15 різних моделей iPhone зі швидкістю 200 пристроїв на годину.  Витягнуті матеріали повертаються в виробничий процес, і Apple відправляє батареї смартфонів на певні виробничі фабрики.  Там спочатку з батарей витягується кобальт, який потім використовується для виробництва нових акумуляторів.  Це створює замкнутий цикл виробництва і дозволяє вирішити деякі проблеми з постачанням.

Починаючи з цього року Apple також буде повторно використовувати алюміній для виготовлення корпусів MacBook Air і інших своїх пристроїв.  Це дозволить майже вдвічі знизити кількість викидів вуглецю в атмосферу протягом усього виробничого циклу MacBook Air і Mac mini.  Зараз корпус цих пристроїв на 100% виготовляються з переробленого алюмінію.  Компанія також використовує перероблене олово в материнських платах для 11 різних продуктів.  Щоб розширити цей напрямок роботи, Apple оголосила про плани створення лабораторії відновлення матеріалів в Остіні, штат Техас, де вона буде використовувати робототехніку і машинне навчання для поліпшення процесів розбирання, сортування та подрібнення.

Раніше повідомлялося, що компанія Apple переконала ще 15 своїх постачальників, включаючи Foxconn і TSMC, виробляти продукти для Apple, використовуючи виключно екологічно чисту енергію.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!