RSS
Новости
19 апреля 2019, 20:35
ДТЕК не прогнозує серйозних проблем на тлі обмежень РФ експорту вугілля в Україну
ДТЕК передбачає наявність складнощів з імпортом в Україну вугілля з Російської Федерації на тлі прийнятих російським урядом 18 квітня обмежень з експорту ресурсу, але не прогнозує будь-яких серйозних проблем, заявив генеральний директор енергокомпанії Максим Тимченко.

При цьому він запевнив, що компанія доклала максимум зусиль для переводу блоків своїх ТЕС з антрациту на вугілля марки "Г".

"Крім того, наш базовий актив -" Павлоградвугілля "знаходиться тут (на контрольованій українською владою території ). Ми збільшили обсяг видобутку більш ніж до 1,5 млн тонн, щоб забезпечити генерацію власним ресурсом. Тому, якщо говорити про електроенергетику, я  вважаю, що у нас є альтернативи поставки вугілля - як власного ресурсу, так і антрациту ", - сказав він.

 У той же час М. Тимченко зазначив, що як і раніше проблемною і складною залишається ситуація з Луганською ТЕС, яка позбавлена ​​можливості отримувати вугілля з контрольованої території, і куди постачання ресурсу здійснюється з активу "ДТЕК" в РФ - шахтоуправління "Обухівська".

 "У Росії у нас є дві шахти, які постачають вугільну продукцію повністю на Луганську і Криворізьку станції, обсяг поставок в 2018 році склав близько 1,2 млн тонн", - додав гендиректор ДТЕК.

Як повідомлялося, уряд РФ прийняв рішення заборонити з 1 червня 2019 року експорт нафти і нафтопродуктів в Україну, а також ввести обмеження на експорт вугілля.

Україна в 2018 році імпортувала з Російської Федерації 15 млн 009,424 тис. Тонн вугілля на $ 1 млрд 822,792 млн.

Раніше повідомлялося, що Російська Федерація заборонила експорт антрациту і всіх видів коксівного вугілля в Україні з 1 червня 2019 року. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: interfax.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!