RSS
Новости
19 апреля 2019, 22:41
У Великобританії молоко будуть розвозити електромобілями
Компанія Milk&More інвестувала у найбільший автомобільний парк електромобілів. Це стало черговим кроком для підвищення екологічності діяльності компанії.

Компанія Müller Milk & Ingredients є найкрупнішим постачальником і дистриб'ютором молочної продукції у Великобританії, до її складу входять 11 молокопереробних заводів. Власниками є сім’я Мюллерів з Німеччини.

Компанія планує закупити ще 160 нових електромобілів для розвезення продукції на території Великобританії.

Так, вже з травня цього року загальний парк електромобілів компанії становитиме 500 одиниць. Нові електромобілі працюють від акумуляторних батарей і можуть проїхати без підзарядки близько 200 км.

Важливим нюансом такої логістики стало зниження рівня шуму, адже найчастіше молочники доставляють продукцію клієнтам близько 7 години ранку.

Це вже не перший крок компанії у напрямку екологічності. Так, молоко тут продають переважно у скляних тарах, а 1,7 млн пластикових пакетів замінили на паперові.

Раніше повідомлялося, що в Великобританії створили мобільні водневі зарядки для електрокарів. Так, компанія AFC Energy створила перевізні зарядки CH2ARGE на водні для “заправки” електрокарів. Мобільні станції перетворюють паливо в електрику і зберігають його в акумуляторах.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kurkul.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!