RSS
Новости
3 мая 2019, 10:38
Франція і Німеччина створюють консорціум для виробництва електромобільних акумуляторів
Франція і Німеччина домовилися про створення консорціуму з виробництва літій-іонних акумуляторних батарей для європейської автомобільної промисловості.
Про досягнення домовленостей з цього питання представники двох країн вже повідомили Європейський союз.
 
Питання про створення подібного союзу обговорювалося протягом декількох останніх років. Однак врегулювати всі питання вдалося тільки зараз, і тепер сторони очікують схвалення Європейської комісії.
 
До консорціуму увійдуть такі групи як французька PSA (з її новою німецькою дочірньою компанією Opel), а також Total Saft.
 
«Франція і Німеччина звернулися до Європейської комісії з проханням дозволити державні субсидії транскордонного консорціуму з виробництва акумуляторних батарей за участю автовиробника PSA зі своєю німецькою філією Opel і Total's Saft», - йдеться в повідомленні.
 
Дії Франції та Німеччини спрямовані на зменшення залежності європейських автовиробників від азіатських постачальників.
 
За деякими даними, сторони вже виділили 1,7 мільярда євро (1,9 млрд доларів) в рамках даної співпраці.
 
Раніше ЕлектроВісті писали, що річний випуск фабрик по виробництву літій-іонних акумуляторів до 2023 року може сягнути 1000 ГВт * год. При цьому понад дві третини виробничих потужностей будуть сконцентровані в Китаї.
 
Також термобатарея зберігає в шість разів більше енергії, ніж літій-іонний акумулятор, а термін її служби становить понад 20 років. Першу запускають у виробництво в Австралії. Розробка австралійських інженерів забезпечить електрикою віддалені регіони, у яких немає доступу до енергомережі.
 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!