RSS
Новости
3 мая, 14:39
Procter & Gamble Україна переходить на виробництво з нульовим показником твердих відходів
Заводи Procter & Gamble в Україні достроково виконали «Цілі2020» сталого розвитку

За даними звіту Світового Банку «What a Waste 2.0» у світі щорічно виробляється 2,01 тонн твердих побутових відходів, 33% яких не обробляються екологічно безпечним способом. Протягом наступних 30 років кількість сміття збільшиться на 70% і досягне показника в 3,4 мільярда тонн на рік. Щоб ці прогнози не стали правдою, все більше компаній переходять на безвідходне виробництво.

Так, до 2020 року всі заводи Procter & Gamble працюватимуть за принципом “Zero Manufacturing Waste to Landfill (ZMWtL)” або «нуль виробничих відходів на полігон», що означає повну переробку або повторне використання твердих відходів без їх захоронення на полігонах. У 2015 році цю сертифікацію отримав завод в м Борисполі, а в квітні цього року і завод в м. Покрові. Тепер всі заводи P&G в Європі з виробництва миючих засобів для дому досягли 100% повторного використання або переробки твердих відходів.

«P&G один з найбільших виробників споживчих товарів з заводами в 39 країнах світу. Тому ми розуміємо та приймаємо свою екологічну відповідальність перед споживачами і майбутніми поколіннями, – зазначив Дмитро Кисельов, генеральний директор P&G Україна. – За час нашої діяльності в Україні ми інвестували більше $ 270 млн в розробку і впровадження інноваційних рішень в українське виробництво, щоб створювати якісні товари і при цьому зберігати ресурси планети. Ми продовжимо розвивати нові екологічно безпечні ініціативи для повномасштабної реалізації нашої глобальної стратегії екологічної відповідальності Ambitions 2030».

Сумарно за рік заводи P&G в Україні забезпечать переробку або повторне використання 3,8 тисячі тонн твердих відходів: дерев’яних палет, паперових відходів, металобрухту, поліетилену і пластику, а також подрібнених відходів. Таким чином, щорічно компанія збереже більше 1,8 гектарів лісу, завдяки переробці деревини. Повторне використання подрібнених відходів для паливних палет дозволяє отримати енергію, достатню для опалення більше 2000 будинків площею 100 кв. м протягом опалювального сезону. Переробка близько 800 тонн поліетилену та пластику допомагає зберегти 2 млн л нафти.

Про заводи Procter & Gamble в Україні

Бориспільський завод випускає жіночу гігієнічну продукцію під брендами Discreet, Naturella, Always. Завод був придбаний P&G у 1997 році. З того часу у його модернізацію було вкладено більше 100 млн доларів. 80% продукції заводу експортується в більш ніж 30 країн – від Центральної Європи (Польща, Німеччина, Великобританія) до Танзанії та Уганди. Бориспільський завод є одним з перших заводів, якому в 2015 році було присвоєно статус виробництва з нульовим показником твердих відходів.

Покровський завод був придбаний P&G в 2004 році. Виробляє товари народного вжитку під брендами Gala, Ariel, Tide і Fairy. P&G інвестувала понад 170 млн доларів в модернізацію заводу. C 2013 року завод використовує 85% дощової води в цеху з виробництва миючих засобів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: eba
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!