RSS
Новости
3 мая 2019, 21:31
Hyundai запросили виробляти електрокари в Україні
Корейському автогіганту Hyundai, який анонсував водневий суперкар, запропонували розмістити свої потужності в Україні. З такою ініціативою виступив міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі з послом Республіки Корея Лі Янг Гу, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.
 

"Ми розглядаємо компанію Hyundai як потенційного партнера для виробництва електрокарів в Україні. Лінійка електрокарів Hyundai є дуже цікавою і конкурентної, ринок в Україні і в Європі розвивається стрімко, тому цей напрямок співпраці є вкрай перспективним", - сказав він.

Омелян також зазначив, що пасажирські потяги Hyundai вже добре зарекомендували себе в Україні, і це є хорошою підставою для подальших переговорів по розширенню співробітництва.

Чи Янг Гу, зі свого боку, висловив побажання компанії Hyundai взяти участь в тендері ЄБРР на будівництво Харківського метрополітену.  Також він позитивно оцінив високу динаміку двосторонніх відносин в сфері транспорту та інфраструктури, подякував міністру за якісну спільну роботу і запевнив Омеляна, що і надалі залишатиметься другом України і буде сприяти поліпшенню відносин між країнами.

Раніше Омелян уже заявляв, що виробництво електромобілів в Україні зацікавило інвесторів. Однак, як зазначив глава Мінінфраструктури, для того, щоб інвестори перейшли до активних дій в цьому сегменті ринку, ще потрібно прийняти закон "Про стимулювання розвитку електричного транспорту в Україні".

Крім того, міністр економічного розвитку Степан Кубів закликав інвесторів звернути увагу на те, що виробництво електромобіля в Україні в чотири рази вигідніше, в порівнянні з Німеччиною.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: segodnya.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!