RSS
Новости
3 мая 2019, 22:41
Амстердам з 2030 року заборонить дизельні і бензинові автомобілі
Влада Амстердама вирішила заборонити з 2030 року в’їзд до міста дизельним і бензиновим автомобілям.

Міська рада Амстердама планує поетапно запровадити зміни в рамках кампанії з очищення повітря, на забрудненість якого влада нарікає у питання скорочення тривалості життя амстердамців.

З наступного року дизельним автомобілям старше 15 років буде заборонено заїжджати за кільцеву дорогу довкола Амстердама.

Автобуси, які виділяють вихлопні гази, більше не будуть заїжджати в центр міста з 2022 року. До 2025 року заборона буде поширена на прогулянкові судна в каналах, мопеди.

Відповідно до Плану дій по чистому повітрю до 2030 року всі перевезення в межах забудованої території повинні бути вільними від викидів.

Місто планує спонукати своїх жителів перейти на електричні і водневі автомобілі, пропонуючи зарядні станції кожному покупцеві такого автомобіля.

В значній мірі через інтенсивний рух в містах Амстердам, Маастрихт і Роттердам забруднення повітря вище, ніж дозволяють європейські правила.

Раніше повідомлялося, що німецьке місто Франкфурт з лютого 2019 року заборонить в'їзд у місто дизельним автомобілям, які відповідають екологічному стандарту «Євро-4» і нижче. Ці заходи вживаються для покращення ситуації з забрудненням повітря діоксидом азоту. При цьому наголошується, що автомобілі з стандартом дизельних двигунів «Євро-5» теж будуть заборонені, але через півроку.

Нагадаемо, автомобільний концерн Volkswagen Group запропонував своїм клієнтам в Німеччині зворотний викуп автомобілів з дизельними двигунами в разі, якщо на них будуть вводити заборону в містах.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: eurointegration.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!