RSS
Новости
10 мая 2019, 15:52
Світовий банк надасть Молдові кредит на розвиток енергетики
Система електроенергетики в Молдові потребує розвитку, тому рада директорів Світового банку підтвердила надання кредиту Кишиневу в розмірі 70 млн доларів на вирішення цієї проблеми.

банк

Вкладення коштів дозволить підвищити потужність і надійність місцевого розподілу електроенергії. Під час реалізації проекту, процес підключення Молдови до енергетичної системи Європи протікатиме набагато простіше - через сусідню Румунію.

«Енергетична інтеграція», як зазначили фахівці Світового банку, дозволить республіці збільшити кількість постачальників електроенергії. Адже 80 відсотків споживаної всередині республіки енергії доводиться закуповувати ззовні. З огляду на те, що конкуренції майже немає, ціна залишається досить високою.

Енергетична безпека і диверсифікація постачальників призведуть не лише до розвитку даної галузі, а й позитивно вплинуть на економічний розвиток держави-учасниці СНД.

«Світовий банк вітає запуск цього надзвичайно важливого проекту, який допоможе владі Республіки Молдова консолідувати і диверсифікувати енергетичну інфраструктуру країни і гарантувати стабільні та безпечні поставки в Молдову», - прокоментувала директор молдавського представництва міжнародної фінансової структури Анна Ахалкаці.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sng.today
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!