RSS
Новости
10 мая 2019, 16:47
Перший в світі електричний рятувальний човен вільного падіння був спущений на воду (ВІДЕО)
Електричний рятувальний човен пройшов всі необхідні випробування і вже готовий до експлуатації.

Рятувальні човни вільного падіння – це ефективний спосіб евакуації екіпажу в разі аварії на судні. Їх головна перевага над звичайними рятувальними човнами полягає в тому, що човни вільного падіння можна занурити під воду навіть під час сильного крена судна чи за поганих погодніх умов. Також, такі човни можна миттєво спустити з борту судна – автоматично чи вручну.

Перший в світі електричний човен сконструювала голландська компанія Verhoef. Його будуть використовувати на морській нафто-газовидобувній платформі компанії AkerBP в Норвегії. 

Човен оснащений внутрішнім електродвигуном потужністю 50 кВт. Двигун розробила німецька компанія Torqeedo, яка спеціалізується на виробництві човнових електромоторів.

Двигун Deep Blue може працювати на повній швидкості протягом 30 хвилин і ще десять з половиною годин забезпечувати тягу в уповільненому темпі. Він оснащений трьома батареями на 30,5 кВт-год, загальної потужності яких достатньо як для здійснення рятувальних операцій, так і для морських перевезень. Човен вільного падіння витримує важкі навантаження, якими неодмінно супроводжується спуск з бурової установки в неспокійні морські води.

Місткість рятувального електричного човна - 32 пасажири. Його головною перевагою є відсутність дизельних парів і шуму двигуна, які б підсилювали морську хворобу. Крім того, в Verhoef вважають, що електрична силова установка дозволить знизити експлуатаційні витрати.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: smart-energy.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!