RSS
Новости
10 мая 2019, 21:33
Міненерго має позбутися функцій з управління держпідприємствами — Насалик
Міністерство енергетики та вугільної промисловості України має відмовитися від функцій з управління державними підприємствами.

Про це заявив глава міністерства Ігор Насалик під час зустрічі з експертами урядово-громадської ініціативи "Разом проти корупції", повідомляється на сторінці міністерства у Facebook.

"Міністерство має здійснювати виключно формування політики та нормативно-правової бази у сфері енергетики. Ні господарська діяльність державних підприємств, ні управління їхнім майном не мають координуватися міністерством, що унеможливить будь-які корупційні ризики", - заявив міністр.

Зазначимо, до сфери управління Міненерговугілля, зокрема, входять державні вугледобувні підприємства і шахти, які за підсумками 2018 року показали сумарний чистий збиток у розмірі 2,7 млрд грн, що на 16,5% нижче, ніж показник 2017 року (3,2 млрд грн).

До теперішнього часу до сфери управління міністерства також входять ДП "НАЕК "Енергоатом", ПрАТ "Укргідроенерго", держконцерн "Ядерне паливо", ДП "Укрінтеренерго", ДП "Калуська ТЕЦ-Нова", ДП "Укртранснафтопродукт", ПАТ "Магістральні газопроводи України".

Раніше повідомлялося, шо Міністерство енергетики та вугільної промисловості розіслало листа на обленерго, намагаючись отримати підтвердження того, що малі домашні сонячні електростанції (СЕС) погано впливають на роботу мереж.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!