RSS
Новости
10 мая 2019, 22:48
Голова НКРЕКП написала заяву на звільнення - ЗМІ
Глава Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг Оксана Кривенко написала заяву про відставку. Про це сьогодні повідомили джерела "ДС" в Нацкомісії.

За даними джерел, Кривенко має намір піти з поста НКРЕКУ відразу після інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського.

Як відомо, Кривенко очолила регулятор у червні 2018 року. Відповідно до закону про НКРЕКП, строк повноважень членів регулятора становить шість років. При цьому забезпечується періодична ротація складу регулятора. Одна й та сама особа не може бути членом регулятора більше двох строків.

"Наша стратегія і головна мета - ефективний регулятор, який буде працювати системно над усіма викликами і проблемами, з курсом на реформи для створення ефективних ринків. Ми прагнемо до неупередженого, прозорого і відкритого регулювання з урахуванням інтересів як споживачів, так і постачальників послуг",  - заявила вона, заступаючи на посаду.

Керівник народилася в 1974 році в Свердловську Луганської області.  У 1996 році закінчила Київський державний економічний університет за спеціальністю "Економіка підприємства", програма "Менеджмент проектів і консалтинг".

У 2010 році закінчила Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю "Нафтогазопроводи і нафтогазосховища", спеціалізація - обслуговування, ремонт і реконструкція трубопроводів, кваліфікація - інженер-механік.

За результатами відкритого конкурсного відбору 29 травня 2018 призначена на посаду члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: dsnews.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!