RSS
Новости
17 мая 2019, 16:20
Львівська школа з сонячними панелями на даху планує заробляти 200 тис. гривень щороку
Роботи з облаштування сонячних батарей вже завершені. Загалом встановлено 148 панелей. Залишається відкритим питання технічної та дозвільної документації щодо введення в експлуатацію електростанції.

сэс

Цього року коштом міського бюджету Львова у середній загальноосвітній школі № 68, де навчаються 636 учнів, завершать капітальний ремонт стадіону та будівництво сонячної електростанції. Її вдасться максимально ефективно розмістити на південній експозиції шатрового даху. Вартість сонячної електростанції – 1262,461 млн. гривень. Окупитися вона має за 6-7 років.

 «Електростанція розрахована на освітлення. У рік школа платить обленерго фактично 50 тисяч гривень. Тому збудували електростанцію, і зараз напрацьовуємо механізм, щодо продажу школою електроенергії за «зеленим тарифом», і, відповідно, отримання додаткового фінансового ресурсу. За розрахунками підрядної організації проектантів сонячної батареї виходить, що орієнтовано до 200 тисяч гривень в рік школа зможе додатково отримувати на свої потреби», — каже директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Галина Слічна.

На 2019 рік на завершення робіт та введення в експлуатацію дахової сонячної електростанції передбачено асигнування у сумі 325 тис. гривень. Термін експлуатації цієї дахової сонячної електростанції — 25 років. У перспективі приблизно до 2030 року школа буде отримувати прибуток від роботи такої станції за рахунок коштів від орендаря, оскільки школа – це неприбуткова організація і продавати електроенергію вона не може. 

Як повідомлялося раніше, У Дніпропетровській області відкриють енергоефективну школу з фіброплиткою і сонячними панелями.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!