RSS
Новости
17 мая 2019, 16:46
Мер Кам'янського підписав меморандум про співпрацю з IFС
Мета угоди - подальша співпраця міста і IFC в питаннях розвитку міської інфраструктури.

мер

17 травня в Києві між Кам’янською міською радою в особі міського голови Андрія Білоусова і Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC)  було підписано Меморандум про співпрацю.

Згідно з Меморандумом, IFC планує надавати місту послуги з розробки муніципальних проектів, спрямованих на підвищення енергоефективності та скорочення викидів парникових газів, в тому числі в секторі громадського міського електротранспорту, поводження з твердими відходами, водопостачання і водовідведення, вуличного освітлення, централізованого теплопостачання та інших.

Цей крок дозволить залучити кошти IFC на реалізацію вищеназваних проектів, впровадження яких дозволить поліпшити рівень і якість життя населення, значно знизити споживання паливно-енергетичних ресурсів об'єктами соціальної сфери та поліпшити екологічний стан в місті.

IFC - міжнародна організація, яка є учасником групи Світового банку. IFC підтримує стійкі інвестиції в приватний сектор країн, що розвиваються, сприяючи зниженню рівня бідності і поліпшенню рівня життя. Серед іншого, IFC управляє функціонуванням Платформи Міст в Європі і Центральній Азії для підтримки міст в сфері модернізації та розширення їх інфраструктури, робить міста конкурентними, стійкими і привабливими для життя людей і ведення бізнесу.

Раніше, ЕлектроВісті писали, що ЄБРР спільно з IFC нададуть фіндопомогу для модернізації київського теплоенергетичного комплексу.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: gorod.dp.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!