RSS
Новости
17 мая 2019, 22:41
Xiaomi і IKEA створили стіл з підтримкою бездротової зарядки на 20 Вт
Компанії Xiaomi і IKEA об'єднали зусилля з метою випуску столу, який забезпечить можливість заряджати батареї, розміщуючи на ньому смартфони, бездротовим способом. При цьому така зарядка буде досить швидкою, заявлена передача до 20 Вт енергії.

Однак бездротова зарядка буде доступною не на всій поверхні столу.  Фактично, спільне рішення складається з двох окремих продуктів: столу IKEA і модуля бездротової зарядки Xiaomi.  При цьому користувачі зможуть самостійно зібрати цей комплект.  Xiaomi продемонструвала весь процес.  Для цього в столі потрібно зробити виїмку потрібного діаметра (але не наскрізний отвір), а потім в ній потрібно закріпити модуль бездротової зарядки.

Вартість такого рішення буде порівняно невисокою.  Ціна столу IKEA в Китаї становить близько $ 17, ще $ 15 доведеться заплатити за блок бездротової зарядки Xiaomi.  Таким чином, сукупна вартість комплекту складає близько $ 32.  Поки не уточнюється, яка буде ціна вже готового комплекту з встановленим модулем.

Раніше повідомлялося, що китайська компанія Xiaomi планує випускати електромобілі. Виробник почав цілу кампанію.  Вони створили форум-опитування, щоб з'ясувати, яку машину в підсумку хочуть побачити потенційні покупці.  Це і дає зрозуміти, що чутки про електромобілі Xiaomi небезпідставні.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: itc.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!