RSS
Новости
24 мая 2019, 09:58
На Запорізькій атомній електростанції встановлять сонячну станцію потужністю 13,6 МВт
В Енергодарі у районі водойми-охолоджувача Запорізької атомної електростанції планують встановити сонячну електростанцію потужністю 13,6 МВт.

СЕС буде зведено у рамках пілотного проекту "Сонечко", який реалізує Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом".

За словами голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля, сонячну електростанцію розташують на території гідротехнічних споруд між ставком-охолоджувачем та Канівським водосховищем. «СЕС складатиметься з 5 тисяч сонячних панелей і займатиме 37 гектарів, - зазначає він. – Загальна кошторисна вартість будівництва, визначена у поточних цінах станом на 26 березня 2018, складає майже 400 мільйонів гривень».

Нині підрядник виконав геотопографічну зйомку, а пакет документів проходить експертизу для отримання дозволу.

Найближчим часом буде проведено тендер і обрано постачальника для виконання монтажних робіт, наголосив голова облдержадміністрації.

Нагадаємо, що ДП «НАЕК«Енергоатом» з 17 квітня по 17 травня приймав пропозиції від постачальників устаткування і матеріалів для будівництва сонячної станції« Сонечко-1 », яку планується побудувати на майданчику Запорізької АЕС.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!