RSS
Новости
24 мая 2019, 11:14
Microsoft купує офшорну вітрову електроенергію
Корпорація Microsoft оголосила про укладення договору на покупку електроенергії, яка буде вироблятися гігантською офшорною вітровою електростанцією Borssele III / IV потужністю 731,5 МВт. Лот, що купується корпорацією, дорівнює 90 МВт. Продавцем виступає девелопер Eneco, що є одним з власників об'єкта. Договір укладається на 15 років. Електроенергія призначена для центрів обробки даних Microsoft в Нідерландах.

Це другий договір компанії в цій країні. Раніше вона уклала 10-річний договір з енергетиками з Vattenfall на покупку всієї електроенергії, яку вироблятиме вітрова електростанція Wieringermeer wind farm встановленою потужністю 180 МВт, розташована неподалік від Амстердама. Таким чином, обсяг закупівель вітрової електроенергії Microsoft в Нідерландах досяг 270 МВт.

На сьогоднішній день корпорація уклала 14 прямих договорів купівлі-продажу відновлюваної енергії в різних країнах загальним обсягом понад 1,5 ГВт.

Корпоративні закупівлі електроенергії ВДЕ є важливим чинником світової енергетичної трансформації, оскільки вони стимулюють інвестиції в нові об'єкти відновлюваної генерації і формують ресурси для цих інвестицій.

Нагадаємо, що Royal Philips NV повністю перейшла на відновлювані джерела енергії в Нідерландах після відкриття вітряної електростанції на південному заході країни.

Раніше ЕлектроВісті писали, що всесвітньо відомий підприємець Білл Гейтс розповів про головні інновації, націлені на порятунок планети. Мова йде не про відновлювані джерела енергії. Вони не зможуть врятувати планету, якщо не змінити підхід до сільського господарства, так як розведення худоби і агрокультур дуже шкодить навколишньому середовищу. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое