RSS
Новости
24 мая 2019, 14:24
У Норвегії переведуть теплоходи на біогаз з відходів риби
Норвезька судноплавна компанія Hurtigruten переведе до 2021 року шість своїх теплоходів на біогаз, вироблений з відходів рибної та лісової промисловості.

теплоход

Оператор круїзів вже уклав контракт з місцевим виробником Biokraft. 

"Зазвичай судноплавні компанії використовують дешеве важке нафтове паливо, яке забруднює атмосферу, а наші теплоходи буде приводити в рух сама природа», - заявив глава Hurtigruten Даніель Шельдам.

Договір на постачання екологічно чистого палива укладено на 7,5 років.

Як стверджують сторони, угода стала найбільшою у світі. Йдеться про десятки мільйонів доларів, але точна сума не розкривається. Перші поставки "рибного палива" заплановані вже на 2020 рік.

Сьогодні біогаз вважається одним з найбільш екологічно чистих видів палива. Деякі сектори транспортної галузі, наприклад, автобусні перевезення вже частково використовують екопаливо. "Там, де інші бачать сміття і проблеми, ми бачимо ресурси і рішення", - сказав після підписання Угоди глава Hurtigruten.

Норвезька Hurtigruten, яка володіє 2% світового ринку круїзів, була заснована у 1893 році.

Біогазові проекти в Україні стрімко розвиваються. Найближчими часом очікується як мінімум подвоєння електрогенеруючих потужностей на біогазі. Раніше, ЕлектроВісті повідомляли про біогоазові проекти України в 2017-2018 рр.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!