RSS
Новости
24 мая 2019, 15:05
В Польщі будують найбільшу вітрову електростанцію
Вітрова ферма «Потенгово» будується в Поморському воєводстві, складатиметься вона з 81 вітрової турбіни. Завдяки цьому проекту викиди СО2 зменшаться більш ніж на 514 тис. тонн на рік.

Будівельні роботи вже почалися, а їх завершення заплановано на середину 2020 р. Вітрова електростанція буде розташована в Поморському та Західнопоморському воєводствах – у Слупському і Славенському повітах. Фінансування надали спеціальному цільовому акціонерному товариству «Потенгово Машав», більшість акцій якого належить «Israel Infrastructure Fund».

Проект фінансуються консорціумом з п’яти банків, зокрема «Pekao» та Європейським банком реконструкції та розвитку. ЄБРР повідомляє, що завдяки проекту викиди СО2 скоротяться більш ніж на 514 тис. тонн на рік.

Під час дослідження впливу майбутньої ВЕС на навколишнє середовище деякі місця розташування вітрових турбін змінили, щоб зменшити їхній вплив намісцевих жителів і птахів. Проект включили до регіонального плану розвитку. Він забезпечить місцевим громадам додаткові податкові надходження, зокрема щорічні оплати за турбіни.

У «Потенгово» буде встановлено 68 турбін потужністю 2,75 МВт заввишки 110 м і 13 турбін потужністю 2,5 МВт заввишки 98 м. Обидві моделі – тривісні, горизонтальні з регульованою висотою і змінною швидкістю.
Будівництво проходить в рамках підтримки проектів у секторі відновлюваної енергетики на основі аукціонів, які проводить Служба у справах регулювання енергетики.

Раніше ЕлектроВісті писали, що "Гвізд-МП" має намір побудувати ВЕС в Івано-Франківській області потужністю 9 МВт.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: tvp.info
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!