RSS
Новости
24 мая 2019, 17:09
Електротранспорт Одеси вперше з 1995 року став лідером з пасажирських перевезень в регіоні
За підсумками статистики всіх пасажирських перевезень усіма видами транспорту в Одеській області найбільше сумарно "відпрацював" міський електротранспорт.

Вперше з 1995 року одеські трамваї і тролейбуси досягли лідерства в загальному обсязі перевезень в масштабах Одеської області, про це свідчить інформація державного управління статистики в Одеській області.

график

Зокрема, за період з 1995 року залізничні перевезення зменшилась з 24,5 млн. пасажирів щорічно до 9,5 млн. в 2018 році. Хоча, протягом 2010-2012 рр. відзначається періоди зростання пасажиропотоку.

залізниця

Міський електротранспорт показав певне зростання пасажиропотоку в період 1995-1998 рр. - під час, коли в 1994-1998 рр. проїзд в одеських трамваях і тролейбусах був безкоштовним, але кількість і якість самих перевезень різко впали. Починаючи з 1998 і по 2013 рік включно прослідковкється безперервний спад пасажиропотоку одеського електротранспорту. Він був спричинений відсутністю якісного і достатнього за кількістю оновлення рухомого складу і неефективною маршрутною мережею. Лише в 2014 році одеський електротранспорт відновив зростання пасажиропотоку.

электробус

Причини зростання популярності одеського електротранспорту:

- Купівля нової техніки дозволила на три чверті оновити тролейбусний парк і приблизно на 1/5 - 1/6 частину парку трамваїв - на сучасні низькопідлогові трамваї і тролейбуси;

 - За рахунок більш низької вартості проїзду і більш високого рівня комфорту, електротранспорт почав складати конкуренцію автобусам та маршрутному таксі;

- Проведена оптимізація деяких маршрутів електротранспорту зробила поїздки зручнішими;

- У випадку відсутності надзвичайних ситуацій, електротранспорт курсує швидше загального потоку автотранспорту.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: nabludatel.od.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!