RSS
Новости
24 мая 2019, 18:21
Луганські екоінспектори отримали 40 гібридних кросоверів Toyota RAV4 з рук міністра
Службові авто співробітників Держекоінспекції в Луганській області замінили на гібридні позашляховики.

электрокар

Чиновники отримали 40 автомобілів Toyota RAV4. Ключі від них їм вручив особисто міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак. Крім голови профільного міністерства в церемонії взяв участь Посол Японії в Україні Такаші Кура.

Планується, що ці машини будуть розподілені між підрозділами Державної екологічної інспекції України та територіальними і міжрегіональними територіальними органами.

флаг

Автомобілі Toyota RAV 4 2.5 Hybrid, E-AWD спеціально переобладнали для використання в складних умовах. Вони призначені для поліпшення роботи державних екоінспекторів України.

«Застосування гібридної силової установки та інтелектуальної системи дозволить істотно скоротити витрату палива при виконанні службових обов'язків Держекоінспекція та знизити рівень викидів забруднюючих речовин в атмосферу, в тому числі парникових газів», - відзначили в прес-службі Луганської обласної державної адміністрації.

электрокар

Раніше повідомлялось, що Національна поліція України отримала 83 гібридних кросовери Mitsubishi Outlander PHEV в рамках Кіотського протоколу.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!