RSS
Новости
24 мая 2019, 19:35
50 електробусів для Парижа: Alstom Aptis піде в серію
Електробус Alstom Aptis запустять в серію і станеться це вже в третьому кварталі поточного року.

Компанія Alstom виграла тендер на поставку електробусів для паризького оператора RATP і виготовить для столиці Франції 50 електробусів.  Суму угоди оцінюють в 133 мільйони євро.

Головною відмінністю Alstom Aptis є прекрасна маневреність -  керовані передні і задні колеса, які дозволили знизити радіус розвороту на 25%.

В даний час електробуси Alstom Aptis вже їздять в Страсбурзі - місцева транспортна компанія CTS недавно замовила 12 транспортних засобів.

Виробництво електробусів для Парижа запустять на двох заводах Alstom в Ельзасі.  Крім того, на підприємстві в Анжанбьетане збиратимуть модулі кузова, а точніше кабіну водія і корму. Тестувати електробуси будуть на території заводу в Рейшсхоффане. 

Також залучені до розробки та виготовлення комплектуючих для Alstom будуть підприємства в Сен-Уене (системна інтеграція), в Тарбі (привід), в Орнане (електромотори) і в Війербане (електронні компоненти для приводу).

Нагадаємо, вперше електробус Alstom Aptis представили в березні 2017 року.  У тому ж році транспортний засіб отримав нагороду за інновацію Innovation Award на міжнародному автобусному салоні Busworld Kortrijk 2017.

Раніше повідомлялося, що французький виробник залізничної техніки і рухомого складу Alstom має намір взяти участь в оновленні міського рейкового транспорту в Україні.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!