RSS
Новости
31 мая 2019, 10:07
На Житомирщині готують до запуску сонячну станцію потужністю 5,9 МВт
У Коростенському районі Житомирскої області готують до введення в експлуатацію сонячну електростанцію потужністю 5,9 МВт.

Це перша черга Іршанської СЕС стане другою потужною станцією області.

Реалізує проект компанія Solar World Aquiris, з якою голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич підписав відповідний меморандум у лютому 2018 року.

Як зазначають у департаменті агропромислового розвитку та економічної політики ОДА, будівництво СЕС, яке розпочалося у лютому 2019 року, наразі завершене.

Встановлено 6448 паль та 17 856 окремих фотоелектричних модулів. Зараз компанія подала документи для отримання сертифікату готовності І черги об'єкта до експлуатації.

Весь проект передбачає будівництво сонячної електростанції потужністю 25-30 МВт. Загальна вартість проекту становить більше 20 млн євро.

Раніше ЕлектроВісті писали, що данський фонд «Danish SDG Investment Fund», створений у 2018 році, зробив свою першу інвестицію саме в український проект – встановлення сонячної електростанції потужністю 19,1 МВт на Житомирщині. Фонд виділив близько 5 млн євро, що складає майже третину вартості проекту (17 млн євро).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!