RSS
Новости
31 мая 2019, 13:16
НКРЕКП встановила «зелений» тариф для перших вітроустановок Краматорської ВЕС
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила «зелений» тариф на рівні 11,198 євроцентів за 1 кВт-год для перших двох вітроустановок Краматорської ВЕС. Відповідне рішення було прийняте на засіданні регулятора, яке відбулося 28 травня.

За даними регулятора, станцію будує ТОВ «Атомвінд-Краматорськ», яке входить до складу УК «Вітряні парки України». Станція розташована в біля м. Краматорськ Донецької обл.

Встановлена одинична потужність вітроустановки становить 4,5 МВт, а запланований річний відпуск електроенергії – 14,61 млн кВт-год. Вітроустановки були введені в експлуатацію 11 квітня.

Група «Вітряні парки України» розробила вітряні турбіни з високим (найбільшим на сьогодні в Україні) значенням одиничної потужності 4,5 та 4,8 МВт та планує у цьому році збудувати вітростанції загальною потужністю біля 100-120 МВт, які будуть укомплектовані вищезгаданими турбінами. На сьогодні група компаній являється єдиним в Україні виробником вітроустановок. Ступінь локалізації українського виробництва досяг 70%.

В циклі виробництва комплектуючих деталей для вітроустановок задіяні ряд підприємств Краматорська - «Краматорський завод важкого верстатобудування», «Старокраматорський машинобудівний завод», «Енергомашспецсталь» (виробник валів для вітротурбіни) та завод «Фурлендер Віндтехнолоджі», який входить в групу та на якому відбувається збірка складових елементів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!