RSS
Новости
31 мая 2019, 14:36
АМКУ оштрафував Wiltan Enterprises і Volterra Energy сумарно на 800 тис. гривень
Антимонопольний комітет України (АМКУ) наклав по 400 тис. гривень штрафу на Wiltan Enterprises Limited і Volterra Energy Group Ltd (обидві - Кіпр) за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Згідно з повідомленням прес-служби АМКУ, компанії без відповідного дозволу комітету здійснили концентрацію у вигляді створення спільного кіпрського підприємства Reteria Investments Limited.

Як повідомлялося, через Wiltan Enterprises Limited чолі VR Capital Group Річарду Дейтцу належить ТОВ "Санвін 12" і "Санвін 14" (ввели в 2019 році СЕС на 15,6 МВт і 13 МВт в Кіровоградській області). При цьому через Reteria Investments Limited Дейтцу належить ТОВ "Тавр Енерго".

Volterra Energy Group, згідно з інформацією на її сайті, займається девелопментом і керуванням інвестиціями в сфері відновлюваних джерел енергії: СЕС, ВЕС, малими гідроелектростанціями, збереженням енергії та переробкою відходів в енергію. Заявлена ​​загальна потужність проектів Volterra Energy Group перевищує 300 МВт. У держреєстрі кінцевим бенефіціаром кіпрської компанії вказано Константіноса Кіссіонергіса.

Раніше, ЕлектроВісті писали, що АМКУ порушив справу проти тарифного регулятора через Роттердам+.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!