RSS
Новости
31 мая 2019, 16:09
НКРКЕП встановила “зелений” тариф для “Сан Вольт” та Димерської сонячних електростанцій
Таке рішення Нацкомісія, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг прийняла у п’ятницю.

Для Димерської СЕС, що у Київській області було встановлено “зелений” тариф для другої (9МВт), третьої (9МВт) та четвертої (26МВт) черг сонячної електростанції. Тариф встановлено на рівні 15,03 євроцентів за кВт-год до початку 2030 року.

СЕС “Сан Вольт” (Каховскьй район, Херсонська область) на 12 МВт також буде функціонувати по тарифу у розмірі 15,03 євроцентів за 1 кВт-год до 2030 року.

Загальна потужність Димерської СЕС складає 50 МВт. Генпідрядником виступає ООО “Подільский енергоконсалтинг”, а генпроектувальником – ООО “Науково-технічна компанія “Метрополія” Віктора Куртєва.

Згідно даним Єдиного держреєстру юросіб и фізосіб-підприємців, засновником “Димерка-Солар” є Dymerka Solar Poland.

ООО “Сан Вольт”, потужністю 12 МВт, належить компанії “ЗАМАРРА ХОЛДИНГ ЛІМІТЕД”, беніфіцаром якої є Віктор Козаченко. До квітня теперішнього року, вона належала екс-володарю ТРЦ "Караван" – Андрію Гордієнко.

Крім того, АО “Херсонобленерго” до  кінця 2019 року має намір реконструювати підстанцію (ПС)-35/10 Кв Любимівка” та ПС-35/10 Кв “Краса Херсонщини” (Каховський район) для під’єднання до них СЕС “Сан Вольт”.

Договір на проведення відповідних робіт було заключено по підсумкам аукціону з ООО “Електра” 30 травня теперішнього року, на суму 13,2 млн гривень. Про це свідчить оголошення в системі ProZzoro.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое