RSS
Новости
7 июня 2019, 12:18
Дві нафтові компанії створюють СП для будівництва сонячних електростанцій в Анголі
Італійський енергетичний концерн Eni і ангольська державна нафтогазова компанія Sonangol створили спільне підприємство Solenova Ltd для реалізації проектів в галузі відновлюваних джерел енергії в Анголі. В першу чергу мова йде про будівництво великих (utility scale) сонячних електростанцій.

Створення цієї нової компанії узгоджується з енергетичною стратегією країни, згідно з якою до 2025 року планується встановити 800 МВт потужностей відновлюваної генерації і знизити споживання нафтопродуктів в електроенергетиці.

В якості першого проекту передбачається «поетапне будівництво» фотоелектричної станції потужністю 50 МВт в південній частині країни, де на сьогодні в основному використовуються дизельні установки для виробництва електроенергії.

Ангольський проект розглядається Eni в якості чергового кроку в процесі реалізації своєї глобальної стратегії розвитку ВДЕ, що передбачає будівництво 5 ГВт потужностей сонячної і вітрової енергетики в період до 2025 року.

Раніше ЕлектроВісті писали, що відмова від викопного палива на користь відновлюваних джерел енергії призведе до глобальних змін на геополітичній арені.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!