RSS
Новости
7 июня 2019, 15:11
Toyota і Subaru разом працюватимуть над електросовером
Японські компанії об'єднають зусилля в галузі створення повністю електричних автомобілів з чотирма ведучими колесами.

электрокар

Компанії Toyota і Subaru підписали угоду про спільну розробку нової автомобільної платформи, яка ляже в основу автомобілів з повністю електричними силовими установками, в тому числі, кросовера С-класу.
Про це повідомляє прес-служби автовиробників.

В рамках проекту інженери використовують електричні технології Toyota, тоді як Subaru надасть свій досвід в галузі створення систем повного приводу. На новій архітектурі будуть побудовані автомобілі D - і С-сегмента, у тому числі, седани і позашляховики.

Автомобілі будуть продаватися під обома брендами. На даний момент у компанії Toyota є тільки один серійний електрокар — «зелена» версія кросовера CH-R, яку почнуть виготовляти в Китаї на спільних підприємствах GAC-і FAW Toyota-Toyota.

Продажі в КНР стартують в 2020 році. Що стосується Subaru, то в її лінійці є тільки гібрид Crosstrek Hybrid, створений на агрегатах Toyota.

До складу силової установки входить дволітровий бензиновий двигун опозитний, два електромотори, система симетричного повного приводу, а також варіатор. Сумарна віддача агрегатів становить 150 к. с., а запас ходу виключно на електротязі дорівнює 27 кілометрів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: unian.net
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!