RSS
Новости
7 июня 2019, 16:44
Іberdrola збирається побудувати найбільшу в Європі сонячну електростанцію на 590 МВт
Іспанська енергетичний концерн Iberdrola повідомив, що планує побудувати найбільшу в Європі фотоелектричні сонячну електростанцію потужністю 590 МВт. Відповідну заяву було направлено в Міністерство екологічної трансформації Іспанії.

сэс

На сьогоднішній день найбільшою в Європі діючої фотоелектричної електростанцією є Cestas у Франції потужністю 300 МВт. Зараз Iberdrola будує в Іспанії гігантський об'єкт сонячної генерації потужністю 500 МВт Núñez de Balboa.

Нова фотоелектрична станція - Francisco Pizarro, одна з найбільших в світі, розміститься на площі 1300 гектарів в автономній провінції Естремадура на південному заході Іспанії. Обсяг інвестицій оцінюється в 300 млн євро.

Раніше Iberdrola в більшій мірі спеціалізувалася на вітроенергетиці, але сьогодні ситуація змінилася, і більшість проектів в новому портфелі - сонячні. Ще в 2017 році глава компанії заявляв: «Зараз сонячна енергія в деяких місцях абсолютно конкурентоспроможна з іншими джерелами. Ми змінили думку з цього питання».

Глобальний портфель потужностей Iberdrola налічує приблизно 30 ГВт, з яких більше половини - ВДЕ. Компанія планує вкласти в нові проекти ВДЕ 8 млрд євро в період 2018-2022рр і ввести 10 ГВт нових потужностей сонячної і вітрової генерації до 2030 року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!