RSS
Новости
7 июня 2019, 20:33
Перший політ найбільшого гібридного-електричного літака Ampaire 337 (Відео)
Гибридно-електричний літак американської компанії Ampaire - найбільший з апаратів такого класу, які коли-небудь піднімалися в повітря - здійснив перший політ.
 
Експлуатація апарату може початися протягом двох років, говориться в повідомленні компанії.
 
Ampaire 337 побудований на основі шестимісного літака Cessna 337 Skymaster.  Інженери замінили один з двигунів на електричний і домоглися того, щоб обидва двигуни - електричний і внутрішнього згорання - працювали разом для досягнення оптимальної ефективності в повітрі.
 
Тестовий політ був виконаний в аеропорту Камарильо, в кабіні літака знаходилися пілот-випробувач і бортінженер.  Політ був визнаний успішним - з липня по серпень компанія має намір проводити польоти апарату по кілька разів на тиждень, щоб перевірити працездатність всіх його систем.
 
 
Якщо в ході тестування не будуть виявлені проблеми, Ampaire 337 може увійти в експлуатацію до 2021 року, відзначають представники компанії.

Раніше повідомлялося, що українські військово-транспортні літаки Ан-32 отримали сертифікацію для польотів з використанням біопалива. При цьому повідомляється, що пальне для Ан-32, які стоять на озброєнні Військово-повітряних сил Індії, буде містити 10% біопалива, виробленого з насіння і плодів декількох видів місцевих дерев.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.fm
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!