RSS
Новости
14 июня 2019, 20:32
Уряд Великобританії пересяде на електрокари
До 2030 року урядовий парк Великобританії буде повністю складатися з автомобілів з електричними силовими установками.

На даний момент урядовий парк на 23% складається з електричних машин, а до 2022 року їх частка повинна перевищити 25%. Повністю відмовитися від використання автомобілів з традиційними двигунами внутрішнього згоряння британська влада має намір через десять років.

Міністерство транспорту вже дало кожному відомству детальну інструкцію про те, як саме їм здійснити перехід від стандартних автомобілів до електричних. Вони також повинні будуть надавати міністерству щорічні звіти про виконану роботу.

Дані кроки зумовлені урядовою стратегією «Road to Zero», яка передбачає створення інфраструктури та інших умов для переходу на використання «зеленого» транспорту. Відповідно до цієї політики, після 2040 року в Великобританії повністю заборонять продажу автомобілів, оснащених бензиновими і дизельними силовими агрегатами.

На даний момент можливість відмови від машин з традиційними ДВЗ розглядають в Німеччині, Франції, Норвегії, Нідерландах, Данії та в інших країнах.

Раніше повідомлялося, що Ізраїль планує з 2030 року заборонити всі бензинові та дизельні автомобілі та повністю скасувати податки на електромобілі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: theuk.one
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!