RSS
Новости
14 июня 2019, 22:40
Вантажівка без кабіни Volvo Vera отримала першу роботу
Безпілотному тягачу кабіна не потрібна, вирішили в компанії Volvo, і прибрали її повністю - так роботизована фура зможе ефективніше перевозити вантажі. Першою роботою робовантажівки Vera буде доставка контейнерів в термінал шведського порту.

Автономний тягач Vera був представлений у вересні минулого року.  Він створений на основі того ж двигуна і акумуляторів, що і електровантажівка Volvo.  Втім, Vera не зовсім тягач, скоріше це електросани, що складаються з плоскої чотириколісної платформи, до якої кріпляться стандартні причепи.

Задум в тому, щоб одного разу флот таких підключених робомобілів почав здійснювати човникові рейси між портами, заводами і складами.  Комунікація між ними йде через хмару, а вся система оптимізує трафік і мінімізує простої.  І, зрозуміло, далекобійникам не треба платити ні копійки.

Перший крок до реалізації цього проекту вже зроблено - компанія отримала замовлення на доставку контейнерів з центру логістики в Гетеборзі, Швеція, в найближчий портовий термінал, від компанії DFDS.  Для початку рейси будуть виконуватися з обмеженням швидкості - не більше 40 км /ч.

«Автономний транспорт з низьким рівнем шуму і нульовою емісією грає важливу роль в майбутньому логістики і принесе користь як бізнесу, так і суспільству, - заявив Мікаель Карлссон, віце-президент Volvo Trucks.  - Ми вважаємо це співробітництво є важливим першим кроком і хочемо розвиватися в цьому напрямку.  Нехай Vera поки їздить з обмеженням швидкості, але у нас цього обмеження немає.  Випробування вже почалися, і ми маємо намір впровадити нове рішення в найближчі роки ».

 

Раніше повідомлялося, що Volvo уклала контракт з постачальниками батарей для електромобілів на 10 років.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое