RSS
Новости
21 июня 2019, 22:40
Чемпіонат світу з ралі повністю перейде на гібриди
Учасникам Чемпіонату світу з ралі (WRC) дозволять використовувати тільки гібридні машини починаючи від сезону 2022 року.

Про це повідомила Всесвітня рада з автоспорту.

При цьому, електрична силова установка повинна бути досить потужною, щоб спорткари могли їздити в межах міст, не використовуючи паливо. Вже на пересіченій місцевості електромотор може служити лише як допоміжний основному.

Перші три роки гонщикам дозволять використовувати тільки загальну схему силової установки. Потім, починаючи від 2025-о, командам планують дати технічну свободу в доопрацюванні мотора.

Перехід на гібридні двигуни в WRC не є чимось дивним, якщо врахувати, що "Формула-1" використовує такі технології від 2014 року.

При цьому французька компанія Citroen 2019 року заявляла, що покине Чемпіонат світу після 2020 року, якщо в WRC не введуть якісь технології електрифікації. 

Раніше повідомлялося, що в Європі проходять перші в світі гонки міських електромобілів на снігу.  Гонки All-Electric Eco Grand Prix, організовані Eco Grand Prix, мають на меті довести всьому світові, що електромобілі можна експлуатувати в абсолютно різних погодних умовах.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: tsn.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое