RSS
Новости
5 июля 2019, 14:33
На Ташлицькій ГАЕС стартував планово-попереджувальний ремонт гідроагрегату №2
Згідно з графіком, він триватиме до 16 серпня. Така тривалість обумовлена виконанням капітального ремонту трансформатора, який проводиться вперше.

гаес

«Поточний ремонт самого агрегату займає невеликий період часу – 22 доби. Однак, паралельно у нас заплановано капітальний ремонт блочного трансформатора другого гідроагрегату. Він проводиться вперше за 13 років експлуатації. Минулого року за допомогою представників заводу-виробника «Запорізький трансформаторний завод» ми провели обстеження трансформатора і отримали низку рекомендацій. Зокрема, виконати певні заходи щодо покращення його стану та параметрів», - розповів головний інженер каскаду ГЕС-ГАЕС Южно-Українського енергокомплексу Сергій Музиченко.

Ремонт трансформатора виконує місцева підрядна організація «Управління механізованих робіт» у тандемі з фахівцями одеської фірми «Черноморенергоспецмонтаж».

Шеф-контроль здійснюють спеціалісти компанії-виробника «Запорізький трансформаторний завод». Долучилися до процесу і представники електричного цеху Южно-Української АЕС.

Крім цього, нового для южноукраїнських гідроенергетиків напрямку, триває відновлення самого гідроагрегату: його генератора, турбіни та допоміжного обладнання. Зокрема, роботи проводяться на запірній арматурі, вентиляційному та насосному устаткуванні. Виконує їх давній та надійний партнер підприємства - приватне акціонерне товариство «Дніпро – Спецгідромонтаж».        

Паралельно лагодять також системи релейного захисту та автоматики. Частину зазначених робіт на Ташлицькій ГАЕС здійснюють власними силами, а до таких специфічних, як релейний захист і автоматика генератора, блочного трансформатора ВРП-330 підключили львівське ТОВ «Енерго-Буд-Монтаж».

 «На сьогодні якихось несподіванок під час розкриття обладнання ми не побачили. Цей факт дозволяє нам сподіватися на те, що з ремонту ми вийдемо, як мінімум, у визначені строки або ж навіть з їх випередженням», - підкреслив Сергій Музиченко.

В рамках реалізації Програми Підвищення потужності діючих енергоблоків атомних електростанцій НАЕК «Енергоатом» на енергоблоці №4 Рівненської АЕС успішно завершено перший етап дослідницької експлуатації. Тепер, четвертий енергоблок РАЕС виходить на новий рівень потужності. 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: energoatom.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!