RSS
Новости
5 июля 2019, 20:32
Британський уряд скасував податкову пільгу на сонячні панелі
Сонячні панелі виключені з переліку товарів c пільговою ставкою податку на додану вартість, — це зведе економічний ефект від їх установки до нуля.

C 1 жовтня 2019 року доля HДС в роздрібній ціні сонячних панелей і батарей у Великобританії буде збільшена з 5% до стандартних 20%, що зведе нанівець весь економічний ефект від їх установки в домогосподарствах. 

«Партія зелених» вже виразила протест проти цього рішення: з одного боку, уряд декларує мету до 2050 року повністю позбавитися від парникових газів, з іншого боку, позбавляє економічних привілеїв тих, хто  діє в авангарді цієї стратегії.

Екологічних активістів особливо обурює той факт, що HДС для установок «зеленої енергетики» підвищується до 20%, тоді як для вуглецевих енергоресурсів – газу і вугілля він залишається на рівні 5%.

Renewable Energу Association (REA), об'єднуюча виробників генеруючих установок і іншого профільного устаткування, вже заявила протест міністерству по податках і зборах Великобританії, тому що ще в 2015/16 році ним були дани гарантії збереження 5%-нoгo HДc як стимул-реакції для розвитку сегменту чистої енергетики.

Уряд пояснює відміну пільги значним здешевленням собівартості сонячних панелей за ці роки, проте виробники не вважають, що витрати середньостатистичного домовласника на покупку, монтаж і обслуговування сонячних установок знизилися настільки, щоб піднімати ціни на величину збільшення податку.

Раніше повідомлялося, що до 2030 року урядовий парк Великобританії буде повністю складатися з автомобілів з електричними силовими установкамиНа даний момент урядовий парк на 23% складається з електричних машин, а до 2022 року їх частка повинна перевищити 25%.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: theuk.one
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!