RSS
Новости
5 июля 2019, 21:57
Jaguar вкладе мільярд фунтів у виробництво електромобілів у Великобританії
Британський автовиробник Jaguar Land Rover інвестує близько 1 млрд фунтів стерлінгів ($1,25 млрд) у виробництво електромобілів у Великобританії.

"Ми прихильні до того, щоб виробляти наступне покоління наших автомобілів з нульовим рівнем вихлопів у Великобританії", - говориться в повідомленні компанії.  Фабрика компанії в Касл Бромвіче протягом літа буде переобладнана в рамках підготовки до випуску нового покоління електричних і гібридних моделей Jaguar.

Фабрика компанії в Касл Бромвіче протягом літа буде переобладнана в рамках підготовки до випуску нового покоління електричних і гібридних моделей Jaguar.  Великобританія стикається з перешкодами в спробі залучити інвестиції у виробництво електромобілів. Важливість цієї галузі зростає з переходом виробників на цей вигляд автомобілів. 

Не дивлячись на те, що попит на електромобілі ще незначний, власті Великобританії поставили мету перейти на виробництво з нульовим рівнем шкідливих викидів до 2050 року. Це потребує повної електрифікації транспортної мережі.

Раніше повідомлялося, що Jaguar може повністю відмовитися від бензинових і дизельних моторів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: interfax.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!