RSS
Новости
12 июля 2019, 15:27
Перший контейнерний поїзд Containerships Train чітко за графіком прибув на станцію Бровари
65 контейнерів, які були в складі поїзда, строго за графіком доставлені з Литви в Україну за 50 годин.

поезд

Перший контейнерний поїзд Containerships Train, який 9 липня 2019 року рушив з литовської станції Драугисте, прибув до місця призначення на станцію Бровари 11 липня о 22:20.

Шістдесят п'ять контейнерів, які були в складі поїзда, строго за графіком доставлені з Литви в Україну за 50 годин. Про це повідомив голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов.

поезд

"Вітаємо всіх учасників проекту і наших клієнтів з першим успішним рейсом поїзда Containerships Train, який курсуватиме на регулярній основі. Сподіваємося, що чіткий графік руху, конкурентна швидкість доставки вантажів, можливість економити на логістичних витратах і екологічність - ті ключові моменти, які будуть спонукати клієнтів вибирати саме залізничний транспорт для транспортування своїх вантажів, і зокрема, цей сервіс", - зазначив Кравцов.

За його словами, передбачається, що технічні операції по обробці контейнерів на станції Бровари триватимуть протягом 36 годин.

Containerships Train став двадцять другим контейнерним поїздом, що курсує по території України. У перший рейс поїзд вирушив 9 липня за маршрутом Драугисте (Литва) - Бровари (Україна), він курсуватиме двічі на тиждень. Також в серпні передбачається організувати контейнерні перевезення зі станції Драугисте, яка знаходиться поруч з портом Клайпеда, в Одеський морський порт.

"Це важливий момент, з огляду на переорієнтацію вітчизняного експорту до країн ЄС", - відзначають в "Укрзалізниці". Угода по організації перевезень контейнерів у складі контейнерного поїзда Containerships Train підписаної 28 травня 2019 в Одесі в рамках проведення наради представників АТ "Укрзалізниця", Білоруської залізниці, LG CARGO, Containerships і Intermodal Container Service.

Ініціаторами та операторами поїзда виступатимуть Сontainerships і Intermodal Container Service.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!