RSS
Новости
12 июля 2019, 19:35
Metro Cash&Carry Ukraine запускає пункти сортування сміття при торгових центрах
Компанія Metro Cash&Carry Ukraine відкриває спеціалізовані пункти сортування відходів Metro Waste Collection Point. Перша з таких точок розпочала роботу в ТЦ Metro Позняки у Києві.

Відтепер усі охочі мають можливість принести свої відсортовані відходи та залишити їх на переробку до пункту сортування відходів торговельного центру Metro Позняки, що знаходиться на проспекті Петра Григоренка, 43.

«Одним із основних елементів реалізації стратегії сталого розвитку Metro є пілотний проект із роздільного збору відходів, який було започатковано у всіх київських ТЦ та офісі компанії у квітні  2018 року. На початку липня 2019 року в торговельному центрі Metro Позняки (Київ) було вдосконалено програму із сортування відходів шляхом створення спеціалізованого Пункту сортування відходів – Metro Waste Collection Point», – йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

В компанії також звертають увагу на те, що з відкриттям пунктів прийому сміття також розширена і номенклатура відходів – вторинної сировини, що компанія приймає на утилізацію. Окрім вже звичних скла, ПЕТ-пляшок, алюмінієвих банок та макулатури, додано позицію тетра пак. Усі відходи, зібрані у рамках цього проекту, передаються партнерам Metro – підприємству Обухівміськвторресурси, яке здійснює їх досортування та пресування, а вже потім транспортування на переробні підприємства, де їх використовують як вторинні ресурси для виготовлення продукції.

Слід зазначити, що в Києві поки що працює лише один пункт прийому побутових відходів Metro Waste Collection Point, проте в інших столичних ТЦ Metro є спеціалізовані контейнери для сортування.

Невдовзі  будуть  запущені повноцінні пункти прийому сміття і в інших торговельних центрах Metro.

Раніше повідомлялося, що мешканці Києва сортують сміття у своєму дворі. Зароблені гроші використовують на благоустрій території. За отримані кошти вже зробили освітлення та поставили паркан на дитячому майданчику. В планах — облаштувати і сам дитячий майданчик, докупити баки для сортувальні та організувати кінотеатр під відкритим небом.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecolog-ua.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!