RSS
Новости
19 июля 2019, 11:11
Toyota побудує 200 ексклюзивних електричних шатлів спеціально для Олімпіади-2020 в Токіо
Toyota спеціально для Олімпійських та Паралімпійських ігор 2020 в Токіо побудує електричні шатли.

Всього для обслуговування персоналу і гостей заходу буде залучено 200 одиниць таких транспортних засобів.

Електричний шаттл назвали Accessible People Mover або скорочено APM.

У Toyota розповіли, що транспортний засіб буде пристосовано для перевезення людей з інвалідністю. APM зроблять низькопідлогові. У шатлі буде три ряди місць, і останній можна буде скласти, щоб туди встала коляска. Крім цього, в салоні можна буде закріпити носилки.

В рамках Олімпійських і Паралімпійських ігор залучать 200 шатлів. Вони відповідатимуть за транспортування відвідувачів і учасників заходу до точок проведення змагань, а також курсувати по Olympic Village.

Максимальна швидкість АРМ складе 19 км / год. На одній зарядці він зможе проїхати близько 100 км, хоча точна місткість батареї поки невідома.

Японці зроблять дві версії шаттла, які будуть відрізнятися між собою місткістю салону.

Так буде базова версія, де є місце для водія і п'яти пасажирів, або ж водія, двох пасажирів і одне інвалідне крісло.

Ще однією версією буде Relief. Вона призначена для транспортування носилок. Її салон розрахований на водія, носилки з хворим, які фіксуються спеціальними кріпленнями, і двох супроводжуючих осіб.

Нагадаємо, що в кінці липня 2019 року в Японії стартують тести електромобіля Toyota, оснащеного високоефективними сонячними панелями Sharp.

Раніше ЕлектроВісті писали, що поки електрокари становлять мізерну частку авторинку. Але виробники вкладають в цей напрямок мільярди, і в найближчі роки на дорогах з'являться автомобілі без ДВС, які по ряду характеристик залишають позаду багато бензинових машини.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!