RSS
Новости
19 июля 2019, 12:42
Audi готує до випуску спортивний електричний седан e-tron GT
Компанія Audi планує в наступному році запустити виробництво свого першого електричного седана e-tron GT.

На заводі Audi в Німеччині вже стартували підготовчі роботи для початку виробництва.

Електроседан e-tron GT буде збиратися на тій же складальній лінії, що і Audi R8, а саме на заводі Böllinger Höfe в Німеччині.

«Оскільки Böllinger Höfe вже був створений як виробниче підприємство з інноваційними і гнучкими виробничими процесами, то ми маємо ідеальні умови для виробництва e-tron GT поряд з Audi R8. Тут оживає унікальне поєднання майстерності і розумної фабрики », - заявив керівник виробництва Вольфганг Шанц.

Також повідомляється, що Audi будує «дві нові легкі будівельні зали на 10 тисяч квадратних метрів», і окремий, високоавтоматизований кузовний цех.

Audi e-tron GT показали на автосалоні в Лос-Анджелесі в минулому році. Потужність автомобіля становитиме 590 кінських сил. Він буде оснащений акумулятором місткістю 95 кВтг і двома електромоторами.

З 0 до 100 км / ч e-tron GT буде розганятися приблизно за 3,5 секунди, а до 200 км / год - за 12 секунд. Максимальна швидкість - 240 км / ч. На одному заряді електромобіль зможе проїхати більше ніж 400 кілометрів.

Нагадаємо, що очікується, що до 2025 року приблизно 40% світових продажів автомобілів складуть електрифіковані транспортні засоби, і Audi збирається бути попереду глобальної електрифікації.

Раніше ЕлектроВісті писали, що німецький автовиробник Audi відкликає частину вже проданих електричних кросоверів Audi e-tron через проблеми з герметизацією акумуляторної батареї, в яку може потрапляти волога, що в свою чергу може викликати коротке замикання і пожежу.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое