RSS
Новости
19 июля 2019, 17:00
Універсальні колеса-мотори Protean їздять на всі боки
Безпілотні автомобілі майбутнього зможуть маневрувати на вузьких вулицях, якщо буде реалізована розробка Protean: ходова система, яка об'єднує колесо, мотор, підвіску і модуль управління.

Вперше британська компанія Protean заявила про себе в 2013, коли почала пропонувати потужні мотор-колеса для безпілотних автомобілів. Однак, незважаючи на їх переваги, вони здавалися занадто важкими і додавали масу туди, куди не треба було - нижче підвіски. Крім того, бруд і каміння на дорозі могли вивести їх з ладу.

Нинішня пропозиція компанії призначена для розробників автономних пасажирських мікроавтобусів або шатлів, для котрих приорітетна місткість, а не вага або висока швидкість.

схема

Protean360 + - це самодостатня трансмісія, підвіска і рульовий модуль для автономного електромобіля, які упаковані в інноваційне колесо. У кожному з них є мотор, обід і шина, а також мініатюрна система підвіски на подвійних поперечних важелях з амортизатором в рульовій сошці, яка обертає весь модуль на 360 градусів або пневматично піднімає і опускає шасі.0

Якщо встановити по одному такому модулю в кожному кутку шасі з акумуляторами, то вийде просторий автобус з електронним управлінням, здатний рухатися не тільки взад і вперед, але і вправо-вліво, вбудовуватися в вузьке паркувальне місце і розвертатися на місці. Зупиняючись, щоб випустити пасажирів, він може опускатися до рівня тротуару.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!