RSS
Новости
19 июля 2019, 21:45
Німеччина відновила рекорд з видобутку "зеленої" енергії
За першу половину 2019 року у ФРН з енергії Сонця, вітру, води і з біомаси виробили більше електроенергії, ніж на АЕС і ТЕС

За перші шість місяців 2016 року в Німеччині баланс енерговидобутку вперше змістився в бік відновлюваних джерел - 47,3%. Сюди відносяться установки, що генерують енергію вітру, Сонця, води і біомаси.

Такі дані оприлюднив Інститут сонячно-енергетичних систем Товариства імені Фраунгофера (Fraunhofer ISE).

Перша половина 2019 року виявилася особливо вітряною: у результаті обсяги електроенергії, виробленої вітряками, зросли приблизно на 20% у порівнянні з тим же періодом 2018 року. Генерація електроенергії з використанням сонячних батарей збільшилася на 6%, а на газових ТЕС - на 10%.

Ще 43,4% електрики у ФРН виробляють на вугільних (або теплових) і атомних станціях. На газ в енергобалансі припадає 9,3%, і мінімальна частка в 0,4% - на інші джерела, включаючи нафту.

Зазначається, що до 2030 року Німеччина хоче довести частку "зеленої" електрики до 65%.

Раніше повідомлялося, що в травні 2019 року ВДЕ виробили більше половини електроенергії Німеччини.  В місяці з найнижчою часткою ВДЕ, а ним виявився лютий, вона становила 40,2%.  А ось в травні на основі відновлюваних джерел енергії було вироблено більше половини електрики (50,7%).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: korrespondent.net
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!