RSS
Новости
26 июля 2019, 13:10
У єгипетському місті курсують вже два українських трамваї "Татра-Юг" (фото)
На трамвайних лініях в єгипетському місті Александрія вже працює два українських трамваї К1Е6, виготовлених компанією "Татра-Юг".

Підприємство з Дніпра, яке випускає трамвайні вагони на потужностях дніпровського заводу «Південмаш», продовжує постачання трамваїв в Єгипет.

В Єгипет поставлено вже 2 українських трамваї "Татра-Юг", ще 2 - готові до відправки. А на заводі в Дніпрі запустили у виробництво всю партію трамваїв для єгипетської Олександрії.

На початку 2017 року «Татра-Юг» виграла тендер на постачання в Александрію 15 зчленованих трамваїв. Вагони для Єгипту - високопольні і мають довжину 22 м. Те, що вагони високопольні, спочатку було вимогою замовника, що обумовлено кліматичними умовами в Александрії і технічними параметрами трамвайної системи цього єгипетського міста.

Відправлення в Єгипет першого трамвая, виробленого в Дніпрі, відбулася на початку 2019 року. У березні глава Александрійського управління пасажирських перевезень Халід Ельовіт оголосив про початок експлуатації першого українського трамвая.

Нагадаємо, що в другому за величиною місті Єгипту курсують українські трамваї, на разі в тестовому режимі. Дніпровська компанія "Татра-Юг" привезла трамваї і техспеціалістів до Александрії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!