RSS
Новости
26 июля 2019, 17:04
ДТЕК зобов’язався перед головою облдержадміністрації покращити умови сервісу для клієнтів Київобленерго
Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації, Михайло Бно-Айріян на своїй сторінці у Facebook.

На запрошення Михайла Бно-Айріяна відбулася зустріч голови Київоблдержадміністрації з керівництвом ДТЕК.

Михайло Бно-Айріян повідомив, що до адміністрації щоденно звертаються громадяни та представники бізнесу, які не можуть добитися справедливості в комунікації з Київобленерго. Тому під час зустрічі голови з керівництвом ДТЕК було порушене питання покращення сервісу для клієнтів у Київській області.

В ході зустрічі було прийняте рішення: “Про реалізацію ДТЕК - DTEK у Київобленерго проекту із побудови якісно іншого підходу до обслуговування клієнтів за європейськими стандратами сервісу. «Пілот» буде запущено на базі 2-х РЕЦів. Вже дуже скоро.”, - повідомляє Бно-Айріян.

Також, голова Київської обласної державної адміністрації зазначив, що планується розвинути ще один напрям – діджитал. Це означає, що тепер заявки на більшість послуг, наприклад, приєднання, можна буде подати онлайн. Жодних черг, непрозорих видач ТУ тощо.

Окрім того, Михайло Бно-Айріян домовився з Максимом Тимченко та Іваном Гелюхом про те, що усі звернення бізнесу щодо нарікання роботи в Київобленерго детально вивчатимуться та буде відповідне реагування.

“Чітка позиція ДТЕК- нульова толерантність до корупції в питаннях підключень та приєднань.”, - йдеться у повідомленні.

Голова Київоблдержадміністрації запитав у користувачів соц. мережі про досвід взаємодії з Київобленерго. У коментарях з’явилися відгуки громадян:

 

comment

comment

comment

Михайло Бно-Айріян додав, що за місяць відвідає Київобленерго, де ДТЕК представить бачення та детальні часові рамки реаліазаціі пілотного проекту.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: facebook.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое