RSS
Новости
26 июля 2019, 20:30
Tesla рекордними темпами добудовує китайську Gigafactory 3
Будівництво заводу в околицях Шанхая завершиться до кінця літа. А перші машини на ній зберуть уже в нинішньому році. Tesla поспішає, щоб уникнути гірших наслідків торгової війни між Китаєм і США.

Будівництво шанхайської Gigafactory 3, першого заводу Tesla в Китаї, триває рекордними темпами.  Роботи на місці майбутньої фабрики офіційно стартували в минулому грудні, і відео з дронів показують, що об'єкт був практично завершений вже в червні.

Згідно з фінансовим звітом компанії за другий квартал 2019 року, на Gigafactory 3 вже почали монтувати обладнання.  У Tesla також поділилися з акціонерами деякими - не дуже якісними - фотографіями внутрішнього устрою заводу.  На цих зображеннях видно, як в цехах встановлюють виробничих роботів і масивний верстат для штампування деталей Model 3.

На Gigafactory 3 збиратимуть спрощену версію Model 3, орієнтовану на китайський ринок.  Оновлений план Tesla передбачає початок виробництва вже до кінця цього року.  Протягом декількох місяців компанія має намір досягти випуску 3000 автомобілів в тиждень.

Будівництво заводу в Китаї дозволить Tesla уникнути гірших наслідків торгової війни, яку ця країна веде з США - наприклад, непередбачуваного зростання митних тарифів.

Уже найближчим часом виробництво на фабриках Tesla стане набагато більш ефективним і дешевим.  Завдяки новим розробкам, наприклад, ливарних машин для відливання кузова і новій архітектурі проводки, компанія сподівається автоматизувати значну частину процесу.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!