RSS
Новости
2 августа 2019, 11:20
Кібератака, спрямована на енергосистему Лондона, може обійтися в 123 млн. євро на добу
Кібернапади на енергосистему столиці Великобританії можуть коштувати до 123 млн. євро в день. Про це свідчать дані Дослідницького консорціуму інфраструктурних переходів (ITRC) Оксфордського університету і Центру дослідження ризиків Кембриджської бізнес школи.

У нещодавній доповіді двох дослідницьких організацій сказано, що в разі порушення електропостачання, викликаного атакою на інфраструктуру підстанцій, жителям Лондона варто очікувати "каскадних відключень" систем телекомунікації, водопостачання, очищення стічних вод і залізничного сполучення.

Експерти відзначають, що все більше і більше електричних мереж у всьому світі стають уразливими перед погрозами такого роду, і навіть невелика атака на Лондон зачепить близько 1,5 млн. чоловік. Кібернапад, спрямований всього на чотири підстанції, завдасть шкоди в розмірі приблизно 23 млн. євро, а якщо постраждають 14 підстанцій, то ця сума виросте до 123 млн. євро.

"Найважливіші елементи національної інфраструктури, такі як "розумна" електромережа, уразливі до кібератак, які можуть привести до серйозних перебоїв в подачі електроенергії і каскадним збоям, що зачіпають безліч підприємств, включаючи організації охорони і освітні установи", - сказано в доповіді.

"Кількість кібернападів весь час зростає, тому збір даних і моделювання наслідків таких кіберфізичних атак має важливе значення для розробки механізму аналізу ризиків можливих загроз для національної інфраструктури".

Раніше ЕлектроВісті писали, що ми звикли, що дані зберігаються в «хмарі» - це збірна метафора для технології, що лежить в основі тисяч сервісів. Однак дата-центри, завдяки яким ми маємо можливість не займати місце на жорсткому диску комп'ютера, можна назвати самими укріпленими і ресурсоємними будівлями нашого часу. Кожен з них - це фортеця з серверами, що споживає стільки ж енергії, скільки невелике місто. Ми вибрали 10 найбільших, красивих і «чистих» дата-центрів, кожен з яких представляє собою справжній витвір мистецтва інженерів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: smart-energy.com
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!