RSS
Новости
2 августа 2019, 15:29
InterContinental відмовиться від одноразової пластикової тари для мийних засобів
Готельний гігант InterContinental Hotel Group має намір відмовитися від одноразової пластикової тари для мийних засобів, замінивши останні на багаторазові габаритні ємності.

отель

Передбачається, що 5600 готелів мережі позбуватимуться пластику поетапно.

До 2021 року у 843 000 готельних номерах по всьому світу мініатюрні пляшечки замінять на об’ємні, які можна буде поповнювати.

Згідно з підрахунками, сьогодні в одному готельному комплексі щорічно використовується у середньому 200 млн мініатюр для ванних кімнат.

IHG стане першою міжнародною готельною компанією, яка взяла на себе зобов’язання разом із усіма своїми брендами прибрати мініатюри з ванних кімнат.

До багатонаціональної мережі IHG входять такі готелі, як Crowne Plaza, Holiday Inn і Regent Hotels & Resorts. Курорти Six Senses Hotels Resorts Spas вже пропонують мийні засоби в багаторазових керамічних диспенсерах. Понад 1000 готелів Holiday Inn Express у Північній і Південній Америці також запровадили відповідні зміни.

IHG також відмовляється від пластикових соломинок та планує використовувати еко-рішення замість пластикових тарілок і столового приладдя для сніданків. До того ж, готельний гігант об’єднав зусилля з компанією Winnow і за допомогою штучного інтелекту моніторитиме у буфетах кількох готелів процесс утворення відходів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!