RSS
Новости
2 августа 2019, 17:12
Bloomberg: до 2040 року обсяг систем зберігання енергії зросте в 122 рази
Відповідно до нового звіту аналітиків Bloomberg, ринок зберігання енергії очікує вибухове зростання. Це колихне розвиток відновлюваної енергетики.

Аналітична компанія Bloomberg New Energy Finance оновила свій прогноз розвитку систем зберігання енергії.

Відповідно до нового звіту, до 2040 року по всьому світу буде встановлено 1095 ГВт акумуляторів. Для порівняння, сьогодні ця цифра становить всього 9 ГВт. Це означає, що галузь очікує 122-кратне зростання. Лідерами за обсягом установки стануть США і Китай, за якими підуть Німеччина та Індія.

Попередній прогноз BNEF, опублікований в листопаді минулого року, був більш обережним і припускав, що через 20 років по всьому світу з'явиться 942 ГВт накопичувачів енергії. Основним локомотивом зростання стане 50-процентне зниження вартості літій-іонних батарей.

Ще недавно на ринку літію очікувався дефіцит, проте найбільші виробники, Австралія і Чилі, заявили про розширення видобутку. Крім того, удосконалюються технології переробки використаних батарей. В даний час вартість літію вже знижується.

Ще одним фактором падіння вартості зберігання енергії стане поява більш досконалих акумуляторів. Очікується також розвиток альтернативних технологій, включаючи батареї на основі цинку, гідроенергетичні сховища енергії і системи на основі водню.

За розрахунками BNEF, протягом наступних 20 років інвестиції в сферу зберігання енергії складуть 622 млрд доларів.

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!